O firmie

Firma Dutchmed PL Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy należy do grupy Dutchmed, która działa w pięciu krajach Europy. Dutchmed jest obecny na rynku polskim od ponad 25 lat.

Firma zajmuje się importem, sprzedażą oraz instalacją sprzętu medycznego najwyższej światowej klasy, zawierającego unikalne możliwości terapeutyczne i diagnostyczne oraz innowacyjne rozwiązania dla potrzeb oddziałów noworodkowych, sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii, szpitalnych oddziałów ratunkowych oraz oddziałów dializoterapii.
Obecnie firma Dutchmed PL Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firm:
Atom, Acutronic, Armstrong, BIOLIGHT, Bio-Med, BluePiont Medical, Envitec, Nikkiso, Neoventa, Xenios, USCOM, Vapotherm.

W ramach działalności serwisowej firma Dutchmed PL Sp. z o.o. prowadzi skład materiałów zużywalnych i podstawowych części zamiennych, dostarczanych do klienta na żądanie przez autoryzowany serwis, którego siedziba znajduje się w Bydgoszczy.
Dysponujemy najbardziej dynamicznym zespołem specjalistów i profesjonalistów, którzy szczycą się Państwa pozytywnymi opiniami i referencjami, z czego jesteśmy dumni, ponieważ zadowolony i usatysfakcjonowany klient jest kluczową wartością firmy oraz gwarancją sukcesu rynkowego spółki DUTCHMED Sp. z o.o.

 
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego   
Numer KRS  0000088016
NIP 554-023-08-29
Kapitał zakładowy: 1.711.976,00 PLN

RODO - Klauzula Informacyjna