Grupa Dutchmed


Grupa Dutchmed jest wiodącym na rynku dystrybutorem sprzętu i produktów medycznych na kluczowych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Założona w 1990 roku i wywodząca się z Holandii, pozostaje od początku wierna swojej misji jaką jest: Podnoszenie jakości w opiece medycznej.
 
Wprowadzając holenderską wydajność do złożonych kanałów dystrybucji, zawsze gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalne wsparcie. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie i rok po roku jesteśmy uznawani za „Najlepszego Dystrybutora” w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dążymy do najwyższej jakości sprzętu medycznego i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w medycynie współpracując jako ekskluzywni partnerzy czołowych światowych producentów.
 
Od samego początku zakładaliśmy lokalne firmy handlowe i rekrutowaliśmy lokalnych specjalistów ds. produktów medycznych i inżynierów serwisu. Dzisiaj, jako uznany dystrybutor z dużym doświadczeniem w kluczowych dyscyplinach medycznych, mamy pięć lokalnych firm na kluczowych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej i ponad 80 certyfikowanych specjalistów. Wszystkie lokalne firmy handlowe posiadają certyfikat ISO.  Jesteśmy cenieni jako rzetelny i zaufany partner. Grupa Dutchmed współpracuje w ramach wyłącznych i długoterminowych partnerstw ze swoimi dostawcami.
Sercem Grupy jest Dutchmed BV z siedzibą w Holandii. Dutchmed BV koordynuje wszystkie operacje logistyczne i finansowe spółek Grupy Dutchmed w Europie Środkowo-Wschodniej, gwarantując naszym partnerom wysoką jakość, szybkość obsługi i bezpieczeństwo.
© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved