Image

Założona w 1956 roku firma SLE szczyci się długą historią dostarczania specjalistom sprzętu medycznego najwyższej jakości.
 

Dennis Nelligan, technik EEG w szpitalu, widząc potrzeby medycyny założył firmę SLE (Specialized Laboratory Equipment), której początkowo celem było ulepszenie elektrod EEG i akcesoriów. Firma stale się rozwijała i umacniała swoją pozycję w Wielkiej Brytanii.

Kilka lat później SLE rozpoczął produkcję i projektowanie własnego sprzętu EEG. W ciągu następnej dekady firma rozwijała się dalej, opracowując dodatkowe produkty. 
W 1977 roku firma rozpoczęła pracę nad pierwszym respiratorem noworodkowym. W 1981 na rynek wszedł Newborn 150. Po 3 latach powstał SLE 250 jako rozwiniuęcie tego modelu a w 1990 do sprzedaży wszedł respirator SLE2000.
Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było stworzenie w 1995 respiratora wysokiej cześtotliwości SLE HFO. W roku 2002 powstał respirator łączący dotychczasowe osiągnięcia SLE 5000 który doczekał się 7 generacji i do dziś w wielu szpitalach z powodzeniem ratuje życie najmniejszych pacjentów.

Obecna najnowsza generacja respiratorów SLE to model 6000 posiadający możliwość wentylacji konwencjonalnej, nieinwazyjnej, wysokoczęstotliwościowej dodatkowo pozwalając na pomiary etCO2 i SpO2 oraz automatyczną regulację tlenu w zamkniętej pętli. Jest to obecnie najbardziej zaawansowany respirator noworodkowy na świecie posiadający wszystkie dostepne formy terapii wentylacyjnej. SLE6000 jako jedyny respirator na rynku posiada tryb nosowy HFO potiwerdzonhy certyfikatem CE.

Image
SLE6000 został zaprojektowany tak, aby dawać pewność skutecznej wentylacji dzięki łatwym do zrozumienia elementom sterującym i przyjaznemu interfejsowi, który pozwala skoncentrować się na zarządzaniu pacjentem, a nie na respiratorze.

✔ Wentylacja  pacjentów do 30 kg

✔ Unikalny interfejs Lunar ™

✔ Precyzyjny kolorowy ekran dotykowy LED o przekątnej 12,1 cala

✔ Dostępne pętle V / P, F / P, F / V

✔ Kompaktowa konstrukcja jednorbyłowa

✔ Ponad 3 godziny pracy na baterii (we wszystkich trybach)

✔ Trendowanie danych z 14 dni - 20 parametrów

✔ Zrzuty ekranu

✔ Proksymalny czujnik przepływu

✔ Wykrywanie przepływu i ciśnienia oddechu

✔ Interfejs nebulizatora

✔ Złącza: RS232, VGA, USB, Ethernet

Image
Image
Image
© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved