ACUTRONIC: Wentylacja bez granic!

Zaawansowane rozwiązania wentylacyjne i monitorujące dla oddziałów ITN, ITD., OIOM, transportu wewnętrznego i zewnętrznego (karetka typu „N”).

Rodzina Fabian

Image
Image
 
Nowa generacja fabian firmy ACUTRONIC składa się z trzech członków Gold Club. Każdy z nich reprezentuje punkt odniesienia w swojej klasie, zarówno w zakresie nieinwazyjnej, konwencjonalnej, jak i zaawansowanej wentylacji oscylacyjnej wysokiej częstotliwości. Są one skonfigurowane zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami i można je ulepszyć o dodatkowe opcje.

Nowe wysoko wydajne technologie: wysoce precyzyjna i najnowocześniejsza technologia zmniejsza ryzyko infekcji i fałszywej oceny klinicznej płuc do najniższego możliwego poziomu.

fabian HFO: 4 urządzenia w 1.

Od Sali Porodowej do OIOM: fabian HFO oferuje najlepsze w swojej klasie tryby wentylacji w jednym urządzeniu.
Prawdziwy modułowy system z różnymi trybami wentylacji do konfiguracji respiratora, której potrzebujesz - można dodać i włączyć więcej w dowolnym momencie.

Wszystkie te funkcje, a nawet więcej w jednym urządzeniu: wszystkie konwencjonalne tryby wentylacji noworodków i dzieci (w tym gwarancja objętości), tryby wentylacji nieinwazyjnej (NIV), tlenoterapia z kaniulą nosową o wysokim przepływie (HFNC) i unikalna oscylacja wysokiej częstotliwości (HFO) ) z manewrem rekrutacji płuc i gwarancją objętości.
Zorientowane na przyszłość: tryby wentylacji noworodków i dzieci (IPPV, SIPPV, SIMV, PSV i SIMV + PSV) z niezależną regulacją przepływu wdechowego i wydechowego zmniejszają pracę oddychania i nieumyślne PEEP.

Wentylacja poza limitami: tryby nCPAP i DuoPAP (INFANT FLOW), do wentylacji nosa i maski, z automatyczną kompensacją nieszczelności, z dwupoziomowym trybem CPAP w celu poprawy usuwania CO2.
Nie są potrzebne dodatkowe rurki do HFO. Wszystkie tryby (konwencjonalny i HFO) mogą być używane z tym samym obwodem pacjenta, zapewniając płynne przejście między trybami. Ponadto port świeżego gazu pozwala na łatwiejsze użycie systemów do terapii tlenkiem azotu. Port świeżego gazu działa również jako port nCPAP, dzięki czemu przełączanie modalności jest jeszcze łatwiejsze.

fabian + nCPAP: 3 urządzenia w 1.

Fabian + nCPAP evolution to system terapeutyczny zapakowany w mały, ale mocny pakiet, dzięki czemu idealnie nadaje się do ITN, ITD i zastosowań transportowych.

Prawdziwy modułowy system z różnymi trybami wentylacji do konfiguracji respiratora, której potrzebujesz - można dodać i włączyć więcej w dowolnym momencie.

Wszystkie potrzebne konwencjonalne tryby wentylacji noworodków i dzieci, nieinwazyjne tryby wentylacji i tryb terapii tlenoterapii z kaniulą nosową o wysokim przepływie (HFNC) zintegrowano w jednym urządzeniu.
Zorientowane na przyszłość: tryby wentylacji noworodków i dzieci (IPPV, SIPPV, SIMV, PSV i SIMV + PSV) z niezależną regulacją przepływu wdechowego i wydechowego zmniejszają pracę oddychania i nieumyślne PEEP.

Wentylacja poza limitami: tryby nCPAP i DuoPAP (INFANT FLOW), do wentylacji nosa i maski, z automatyczną kompensacją nieszczelności, z dwupoziomowym trybem CPAP w celu poprawy usuwania CO2.

fabian Therapy evolution: 2 urządzenia w 1.

Fabian Therapy evolution jest najmniejszym, ale niemniej potężnym członkiem rodziny fabian. Prawdziwy, kompletny, a także wysoce zaawansowany respirator NIV, wyposażony we wszystkie klasyczne i nowe tryby NIV.

Nic dziwnego: Fabian Therapy Evolution to dedykowany system NIV zapakowany w mały, ale potężny pakiet, dzięki czemu idealnie nadaje się do ITN, ITD i zastosowań transportowych.

Jedno urządzenie z NIV i kaniulą nosową o wysokim przepływie (HFNC): od porodu po transport aż do OIOM.

Fabian Therapy Evolution oferuje najlepsze rozwiązania leczenia płuc - zwykle dostępne z różnych urządzeń - w jednym urządzeniu.
Wentylacja poza granicami: Zaawansowane tryby nCPAP i DuoPAP (INFANT FLOW), do wentylacji nosowej, z automatyczną kompensacją nieszczelności, dwupoziomowy tryb CPAP poprawia usuwanie CO2.

PRICO: Przewidywalna Inteligentna Kontrola nad Oksygenacją

Image
Image
PRICO (Przewidywalna Inteligentna Kontrola Oksygenacji) firmy Acutronic jest następną generacją inteligentnej regulacji stężenia tlenu w układzie pętli zamkniętej (Closed-Loop) FiO₂-SpO₂, gwarantująca poziom saturacji pacjenta SpO₂ w prawidłowym zakresie. Dzięki czujnikom Masimo Set® i wbudowanemu elektronicznemu mieszalnikowi gazów, zaawansowany algorytm automatycznie reguluje stężenie tlenu FiO₂ w sposób natychmiastowy i precyzyjny.

PRICO zapobiega retinopatii i uszkodzeniom mózgu u noworodków. Pomaga zaoszczędzić czas, zredukować koszty i zwiększyć wydajność terapii.

Suplementacja tlenu jest jedną z najczęstszych interwencji terapeutycznych w resuscytacji i intensywnej opiece noworodków urodzonych o czasie i wcześniaków. Jednak należy unikać zarówno niedotlenienia, jak i hiperoksji ze względu na ich szkodliwy wpływ na zachorowalność i śmiertelność tych dzieci. Podczas gdy niedotlenienie może prowadzić do bezpośredniego i pośredniego uszkodzenia komórek, hiperoksję powiązano z toksycznością tlenu, stresem oksydacyjnym i przewlekłymi chorobami wcześniaków, takimi jak dysplazja oskrzelowo-płucna i retinopatia wcześniaków. PRICO sprawi, że będziesz w zasięgu docelowym bardziej niezawodnie niż normalna ręczna regulacja.

Korzyści z PRICO:


  • Redukcja hipoksemii i hiperoksemii
  • Minimalizacja długich ekspozycji na wysoki poziom FiO₂
  • Mniej okresów sięgających poza docelowy zakres SpO₂, obniża ryzyko wystąpienia uszkodzeń związanych z tlenoterapią
  • Poprawia jakości opieki i płynności pracy
  • Redukcja interwencji manualnych przy łóżku pacjenta
  • Automatyczne wsparcie strategii oksygenacji
  • Oszczędność czasu potrzebnego na stałą opiekę
  • Poprawa jakości zarządzania

InfantView - Wizja w najlepszym wydaniu!

Image
Image
Image
Intubacja wideo:

Dzięki InfantView firma ACUTRONIC Medical Systems AG wprowadza wysoce dedykowane urządzenie do intubacji i transiluminacji noworodków i dzieci w celu poprawy wyników leczenia pacjentów, optymalizacji przepływu pracy i zmniejszenia kosztów.
Jedno urządzenie: InfantView obejmuje wiele powiązanych procedur medycznych podczas resuscytacji, intubacji i wentylacji.
Od sali porodowej po oddział intensywnej terapii - InfantView oferuje najlepsze technologie intubacji i transiluminacji w jednym urządzeniu.

Transiluminacja:

ThoraxShine: specjalne soczewki skupiające ze skupionym promieniem światła i wysoką gęstością światła, technologia źródła światła LED z zimnym światłem z białym światłem do wizualizacji klatki piersiowej i długa żywotność, lekki, ergonomiczny korpus łatwy w obsłudze i wszechstronny w użyciu.
VeinFinder: specjalne soczewki skupiające ze skupionym wiązką światła i wysoką gęstością światła, technologia źródła światła LED z zimnym światłem z białym światłem do wizualizacji żył i długa żywotność, ergonomiczny odpoczynek z szybkim i łatwym umieszczeniem ramienia lub nogi dziecka.

Podłącz własny endoskop:

EndoCamera Head: kamera o wysokiej rozdzielczości 480 000 pikseli ze szczegółową wizualizacją małych dróg oddechowych, zanurzalna w dezynfekcji płynów w celu bezpiecznego i skutecznego przetwarzania.
Łącznik EndoTV: złącze DIN 58105, które pasuje do większości endoskopów medycznych, pierścień ostrości zapewniający najwyższą jakość obrazu, płynny do dezynfekcji płynów w celu bezpiecznego i skutecznego przetwarzania.
Źródło EndoLight: złącze Wolf, które pasuje do większości endoskopów medycznych, źródło światła LED o zimnym świetle i długiej żywotności, nadające się do dezynfekcji w płynie w celu bezpiecznego i skutecznego przetwarzania.


Już wkrótce: nowa generacja wentylacji dyszowej słynnej serii respiratorów Acutronic Jet!

© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved