Najwyższej jakości sprzęt dla noworodków z Japonii! „Uratować maleńkie życie” to niekończący się cel firmy Atom Medical Corporation!

Inkubatory dla noworodkowe

Image
Image
Image

Dual Incu i: flagowy model inkubatora Atom, dziedziczący najwyższą jakość i zaawansowaną technologię. Jakość jako inkubator zamknięty i doskonała wydajność jako inkubator otwarty dla niemowląt wspierają codzienną opiekę.

Incu i: Inkubator o wysokiej funkcjonalności i zwiększonym bezpieczeństwie, który wspiera różnorodne zadania medyczne realizowane w obszarach od intensywnej opieki po opiekę położniczą.

Air Incu i: Inkubator do podstawowej opieki nad noworodkiem, cechuje się wydajnością inkubatora do intensywnej terapii.

Inkubatory transportowe do transportu wewnątrzszpitalnego i karetką typu „N”.

Image
Image
Image

Atom V-808: Inkubator transportowy, który utrzymuje stabilne środowisko dla noworodka w różnych sytuacjach. Dzięki funkcji SpO2, monitorowi temperatury skóry i wbudowanemu monitorowi tlenu, V-808 wspiera opiekę medyczną noworodków w nagłych wypadkach dzięki pełnym funkcjom i niezawodnemu bezpieczeństwu.

IncuArch: Standardowy inkubator transportowy, który zapewnia zarówno możliwości leczenia na wysokim poziomie jak i mobilność. Lekki i kompaktowy. Z łatwą do prowadzenia obserwacji kopułą, stałym monitorowaniem funkcji życiowych na kolorowym wyświetlaczu, dużym polem operacyjnym dostępnym z obu stron i systemem pochłaniającym wibracje.

Dutchmed jest w stanie dostarczyć spersonalizowane rozwiązanie do transportu noworodków w ambulansie medycznym Zgodnie z normą EN 1789: 2007 + A2: 2014!

 

Dutchmed jest w stanie dostarczyć spersonalizowane rozwiązanie do transportu noworodków w ambulansie medycznym Zgodnie z normą EN 1789: 2007 + A2: 2014!

Image
Image
Image

Inkubatory otwarte i promienniki

Image
Image
Image

Infa Warmer i: Wielofunkcyjny inkubator otwarty, który kompleksowo wspiera różnorodne zadania medyczne realizowane w obszarach od intensywnej opieki  do resuscytacji noworodków. Przestrzeń zabiegowa jest zawsze ogrzana, nawet gdy promiennik jest odchylony.  Dotykowy wyświetlacz LCD przyspiesza i ułatwia sterowanie i nastawy stanowiska.

Sunflower Warmer: inkubator otwarty z opcjonalnym wyposażeniem. Dostępne są różne modele w zależności od konkretnych potrzeb.

Dostępne są różne urządzenia do resuscytacji, kompatybilne ze wszystkimi inkubatorami dla niemowląt Atom.

Lampy do fototerapii

Image
Image
Image
BILI-THERAPY Typ Pad: Łóżeczkowa lampa do fototerapii LED, zapewnia skuteczne leczenie żółtaczki. Efektywna długość fali tego urządzenia, wykorzystuje niebieskie diody LED jako źródło światła. Ponieważ urządzenie można umieścić na łóżku noworodka, matka i niemowlę mogą pozostać w tym samym pokoju podczas fototerapii a dziecko może być trzymane przez matkę. Niemowlę można obserwować nawet wtedy, gdy do fototerapii zastosowano konfigurację podwójnego światła.

BILI-THERAPY Typ SPOT: Fototerapia za pomocą diod LED, która zajmuje niewielką przestrzeń jednocześnie umożliwiając wydajną fototerapię.
Dostępne są różne opcje montażu.
© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved