Healthcare Within Reach

 

Mindray to czołowy producent urządzeń i rozwiązań medycznych na świecie, dedykowanych do tworzenia lepszej opieki zdrowotnej, bardziej dostępnej dla ludzkości. Od 1991 roku aktywnie rozwija innowacyjne rozwiązania mając na uwadze intuicyjność obsługi, zaawansowane technologie i niskie koszty utrzymania.

Mindray opiera globalną strategię marketingową na rozległej sieci 39 filii i spółek zależnych na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mindray można spotkać w ponad 190 państwach i regionach. Zatrudnienie spółki sięga 10 000 osób, z czego aż 25% to specjaliści na co dzień pracujący w centrach badawczo - rozwojowych nad najbardziej zaawansowanymi technologiami medycznymi. Systemy Mindray działają w renomowanym szpitalach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Chinach i wielu innych krajach.

Image
Image

System wentylacji nieinwazyjnej Mindray NB350

 
Respirator nieinwazyjny NB350 został zaprojektowany specjalnie z myślą o wentylacji noworodków. Jest wyposażony w kompleksowe tryby NIV, które zapewniają niezawodne oraz nieinwazyjne wspomaganie oddychania, aby sprostać różnym potrzebom związanym z oddychaniem noworodków. Dodatkowo aparat wyposażony jest w funkcję detekcji bezdechu i automatycznej kompensacji nieszczelności. NB350 posiada najnowszej generacji innowacyjny algorytm detekcji wysiłków wdechowych pacjenta oraz mechanizm austomatycznej kontroli tlenu w mieszaninie oddechowej.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved