COMEN to jeden z wiodących dostawców urządzeń i rozwiązań medycznych na świecie. Ponad 50 000 placówek medycznych i ośrodków opieki społecznej korzysta z wiodących technologii, produktów i usług Comen.
Obecnie Comen posiada ponad 300 inżynierów R&D w swojej siedziba głównej w Shenzhen. Comen przywiązuje również dużą wagę do międzynarodowej strategii w zakresie talentów i budowania sieci oddziałów zagranicznych w krajach takich jak m.in. Ameryka, Niemcy, Rosja, Indie itp.
Image

System wentylacji nieinwazyjnej COMEN NV8

 
Zaprojektowany dla noworodków i wcześniaków
COMEN NV8 zapewnia najnowsze tryby nieinwazyjnej wentylacji nosowej: NIPPV,SNIPPV, NCPAP, HFNC. Dodatkowo aparat wyposażony jest w funkcję detekcji bezdechu i automatycznej kompensacji nieszczelności. NV8 steruje przepływem i ciśnieniem za pomocą zautomatyzowanego systemu sterowania w zamkniętej pętli.


Automatyczna kompensacja przecieków
W przypadku przecieku inteligentny system sterowania w zamkniętej pętli iFlow kompensuje gaz w czasie rzeczywistym, aby zagwarantować stabilne dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych. Maksymalna kompensacja do 25% jest nieporównywalna z tradycyjnymi urządzeniami CPAP.
Image
Image


Wyjątkowa funkcja zabezpieczenia bezdechu

Bezdech senny występuje u 50% do 60% wcześniaków. Im krótszy jest okres ciąży, tym większa częstość jego występowania. Brzuszny czujnik oddechu zapewnia niezawodne monitorowanie bezdechu i funkcję "wybudzania", skutecznie zmniejszając częstość jego występowania.

Noworodki oddychają przeponą.

Przymocuj czujnik do brzucha, wyraźne ruchy brzucha w górę i w dół ściskają czujnik, który przekształca sygnały oddechowe na elektryczne aby system mógł je identyfikować i przetwarzać.


NIPPV (Nosowa przerywana wentylacja dodatnim cisnieniem)

Poprzez zwiększone ciśnienia w górnych drogach oddechowych oraz okresowe zwiększanie ciśnienia i pobudzanie ruchów oddechowych, NIPPV może wytwarzać wyższe średnie ciśnienie w drogach oddechowych niż CPAP zwiększąc objętość pęcherzyków płucnych. To skutecznie poprawia utlenowanie i wentylację, zmniejszając pracę oddechową pacjenta (WOB).

Maksymalny czas wdechu wynoszący 15 sekund, zapewnia płynne i spontaniczne oddychanie przy dwóch poziomach ciśnienia.

SNIPPV (synchronizowana przerywana wentylacja nosowa z dodatnim ciśnieniem) + wentylacja zabezpieczająca)

Synchronizacja z oddechem pacjenta: kiedy pacjent wykonuje wdech, jego brzuch unosi się do góry i uruchamia czujnik w celu synchronicznego wysyłania ciśnienia wdechowego, eliminując tym samym konfrontację pacjenta z respiratorem i łagodnie wspomagając oddech.

Brzuszny czujnik oddechu dokładnie identyfikuje kształt fali oddechowej, wyzwalając synchronicznie i precyzyjnie monitoruje częstość oddechów (RR). Wentylacja zabezpieczająca: gdy pacjent przestaje oddychać dłużej niż ustawiony czas bezdechu, NV8 automatycznie przełączy się na wentylację rezerwową i będzie wentylować pacjenta zgodnie z ustawioną częstością, aby zapobiec bezdechowi sennemu.


© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved