Image
Inspiration Healthcare to globalny dostawca technologii medycznej do zastosowań w intensywnej opiece, sali operacyjnej i opiece domowej.

Produkty Inspiration Healthcare są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie. Sukces firmy opiera się na ciągłych innowacjach, nieodłącznym zaangażowaniu w poprawę jakości życia pacjentów, ścisłej współpracy z kluczowymi autorytetami klinicznymi i społeczności medycznej na całym świecie.
Inspiration Healthcare wierzy, że rozwój produktów i współpraca kliniczna mają kluczowe znaczenie dla naszego rozwoju. W 2013 r. otwarto centrum badawczo-rozwojowe w Albourne w Wielkiej Brytanii, aby opracowywać więcej własnych innowacyjnych produktów neonatologicznych.

 

Resuscytacja Noworodka


LifeStart™
LifeStart™ to wszechstronny przyłóżkowy system resuscytacji, wyposażony we wszystkie urządzenia zapewniające dzieciom najlepszy start w życiu.

Image
Pomimo wyraźnych dowodów wskazujących na korzyści płynące z optymalnego zaciśnięcia pępowiny, większość wytycznych stanowi, iż priorytetem powinna być resuscytacja niemowlęcia.
LifeStart ™ eliminuje ten dylemat.

Zaprojektowany przy wsparciu doświadczonych neonatologów, położnych i położników w przyjaznej i kompaktowej konstrukcji pozwala na łatwe ustawienie LifeStart ™ blisko matki, umożliwiając podparcie dróg oddechowych oraz umieszczenie niemowlęcia na ciepłej platformie, pozostawiając nienaruszoną pępowinę. Pomaga to usprawnić transfuzję łożyska i płynniejsze przejście sercowo-naczyniowe, zapewniając dziecku najlepsze warunki przy jego narodzinach.

Umożliwiając optymalną opiekę noworodka w bliskiej odległości od matki pozwala członkom rodziny pozostać razem dla wzajemnego komfortu, bez konieczności oddalania się od matki podczas tej procedury. LifeStart ™ nie tylko pozwala na najlepszą opiekę dziecka, ale także pomaga wprowadzić do porodu pewną „normalność” w tym stresującym momencie.

Inspire rPAP™

Prawdziwa resuscytacja nCPAP

Image
Image
Image

Inspire rPAP™ to rewolucyjny, nieinwazyjny system resuscytacji oddechowej zapewniający od pierwszych chwil życia wszystkie zalety kliniczne złotego standardu nCPAP z przełącznikiem strumieni wdech/wydech (tak zwany efekt COANDA). Pierwsze momenty po narodzinach są kluczowe dla zdefiniowania najlepszych dla pacjenta strategii oddechowych.

Rewolucja od pierwszego oddechu!

Obecne wytyczne zalecają stosowanie urządzenia do resuscytacji typu T w celu zapewnienia stałego, stabilnego ciśnienia w drogach oddechowych niemowlęcia, ułatwiając przywrócenie funkcjonalnej pojemności zalegającej (FRC). Wyzwania, przed którymi stoją tradycyjne urządzenia do resuscytacji typu T, polegają na tym, że powodują wysoką pracę oddechową (iWOB) i są niestabilne pod względem ciśnienia. Inspire rPAP pokonuje to, znacznie zmniejszając pracę oddechową pacjenta nawet o 92% i zapewniając stabilne średnie ciśnienie w drogach oddechowych. Od pierwszego oddechu Inspire rPAP wspiera niemowlę w krytycznych etapach jego podróży w kierunku niezależności oddechowej.

 

Ogrzewanie pacjenta


CosyTherm²
Materacyk grzewczy

Zarządzanie temperaturą ciała u noworodków jest bardzo istotnym zagadnieniem.
Lekki i kompaktowy kontroler CosyTherm2 idealnie nadaje się do stosowania w zestawach porodowych, oddziałach położniczych, oddziałach intensywnej terapii noworodków i oddziałach specjalnych.
Ryzyko hipotermii w zestawie porodowym zostało również dobrze udokumentowane. System ogrzewania pacjenta CosyTherm2 został zaprojektowany tak, aby pasował do noworodkowej przyłóżkowej jednostki resuscytacyjnej LifeStart ™ w ramach jak najszybszego wprowadzenia wsparcia termicznego.
Technologia ta zapewnia proste, skuteczne i niedrogie rozwiązanie dla wszystkich tych środowisk klinicznych i do aktywnego łagodzenia potencjalnej przypadkowej hipotermii, gdziekolwiek się ona pojawi.

Unique+ CFM

Elektroencefalograf aEEG - monitoring bezprzewodowy nowej generacji

Image

Bezpośredni

• Nowy sprzęt łączy głowicę i wzmacniacz w jednym urządzeniu
• Nowoczesny interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem ekranów dotykowych
• Łączność bezprzewodowa przez Bluetooth lub połączenie przewodowe przez USB

Elastyczny

• Umożliwia prostą łączność elektrod z prowadnicami LED do użytku z jednym lub dwoma kanałami
• Monitor dotykowy z możliwością dopasowania do wózka dla bezpiecznego manewrowania
• Wzmacniacz zasilany bateryjnie, idealny do użytku w ruchu

Wnikliwy

Zapisy sygnału EEG mogą być przeglądane zdalnie przez sieć szpitalną, co pozwala na szybką drugą opinię
• Opcjonalne zsynchronizowane nagrywanie wideo w celu śledzenia ruchu fizycznego oraz aktywności elektrycznej w mózgu

Napady "bezdrgawkowe" występujące u wcześniaków, które nie zostaną wcześnie zdiagnozowane i leczone, mogą doprowadzić do uszkodzeń niektórych funkcji mózgu oraz opóźnić jego rozwój. Elektroencefalograf Unique + CFM (aEEG) można stosować u większej liczby pacjentów w okresie wcześniactwa oraz patologicznym. Objęcie szerszej grupy pacjentów pozwala na wczesną diagnozę i podjęcie leczenia, zmniejszając liczbę i ciężkość wczesnych i późnych powikłań neurologicznych.
 
W celu kwalifikacji do leczenia niedotlenienia okołoporodowego niezbędne jest badanie aEEG lub EEG, które zgodnie z obowiązującymi rekomendacjami stosuje się również podczas terapeutycznej hipotermii w celu monitorowania czynności mózgu.

Tecotherm Neo

System chłodzenia selektywnego

Image
Tecotherm Neo jest niezbędnym narzędziem do prowadzenia terapeutycznej hipotermii w leczeniu niedotlenienia okołoporodowego  (encefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienna - HIE).

Nowa konstrukcja z serwosterowaniem ma natychmiastowe sprzężenie zwrotne monitorujące temperaturę niemowlęcia co 2 sekundy i dokonujące drobnych zmian w płynie chłodzącym, aby zapewnić stabilność temperatury niemowlęcia. Dostępne są proste alarmy, jeśli temperatura odbiega o więcej niż 0,5 ° C od ustawionej temperatury. Duży kolorowy wyświetlacz wyraźnie pokazuje temperaturę, a zmiany kolorów ostrzegają personel pielęgniarski o każdym problemie.

Dzięki kilku nowym funkcjom, Tecotherm Neo można zaprogramować na pełny cykl leczenia, użytkownik może ustawić docelowe temperatury, czas trwania, a nawet szybkość ponownego ogrzewania / chłodzenia, dzięki czemu jest łatwy i prosty w konfiguracji i obsłudze. Zmiany można wprowadzać w dowolnym momencie, a wszystkie zmiany, ustawione i mierzone parametry są zapisywane na karcie pamięci co minutę w celu późniejszej analizy.

Mieszalnik tlen/powietrze

Możliwość dostarczania mieszanki powietrza i tlenu w bezpieczny, łatwy i kontrolowany sposób.

Image

Układy oddechowe i akcesoria Inspire nCPAP™

OSPRZĘT DO APARATÓW INFANT FLOW

Nosowy CPAP do leczenia niemowląt znacznie się rozwinął w ciągu ostatnich 20 lat i obecnie dostępnych jest wiele urządzeń dostarczających tę terapię. Inspire nCPAP™ od Inspiration Healthcare opiera się na wieloletnich doświadczeniach by zapewnić lekarzom opłacalne rozwiązanie do wsparcia zaburzeń oddychania u najmniejszych pacjentów.
 
 
© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved