Image

Viomedex - kompleksowe rozwiązania w opiece wentylacyjnej pacjentów


Viomedex specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu jednorazowych produktów do oddychania oraz sterylnych materiałów medycznych, spełniających wymagania pacjenta oraz pracownik służby zdrowia. Obwody oddechowe, czujniki, perforatory, materiały do ​​znaczników chirurgicznych i inne akcesoria firmy Viomedex są dostarczane na całym świecie przez wyspecjalizowanych dystrybutorów od 30 lat. Tak bogate doświadczenie i zaangażowanie w budowanie długoterminowych relacji z klientami jest gwarancją ciągłości i wysokiej jakości produktów medycznych Viomedex. 

We wrześniu 2019 roku firmaa Viomedex stała się częścią grupy Inspiration co pozwoliło na podniesienie jakości oferowanych usług i produktów.

Image
Image
Viomedex to kompletna linia produktów do terapii oddechowych dla noworodków dostępnych w różnych standardach, kompatybilnych z większością obwodów respiratora noworodków, które obecnie znajdują się na oddziałach intensywnej terapii noworodków.
Dzięki 43-letniemu doświadczeniu operacyjnemu Viomedex cechuje się elastycznością w dostosowywaniu i rozwijaniu swoich produktów, aby stale ulepszać potrzeby i oczekiwania klientów. Zrozumienie różnych systemów wentylacji noworodków pozwala oferować rozwiązania kompatybilne z praktycznie wszystkimi urządzeniami oddechowymi na rynku.
Image
Image
© 2020 Dutchmed. All Rights Reserved